WSZYSTKO JEST SNEM DLATEGO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE Myśl. Bądź ze sobą szczery. Korzystaj ze swojej wolności i znajdź to, co ma dla Ciebie sens. WSZYSTKO JEST SNEM DLATEGO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE Myśl. Bądź ze sobą szczery. Korzystaj ze swojej wolności i znajdź to, co ma dla Ciebie sens.

 

❗️WAŻNE❗️

 

Z powodu rozwoju sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz zaleceniem Zarządu Buddyjskiego Związku Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu, wszystkie wspólne medytacje, projekty start oraz aktywności w naszym ośrodku zostają zawieszone aż do odwołania.

Obecnie ośrodek jest zamknięty do odwołania.

Dziękujemy za zrozumienie.

 


"Diamentowy Start" odbywa się w każdą niedzielę o godzinie 16:40. Zapraszamy wszystkie nowe osoby, które po raz pierwszy chcą wziąć udział w medytacji, która nie wymaga żadnych przygotowań, (koniecznie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 604 550 904)


Medytacja XVI Karmapy w każdą środę o godzinie 19.00 i niedziele o 17.00.

 

Medytacja buddyjska to precyzyjna metoda pracy z umysłem. Celem medytacji jest uwolnienie umysłu od wszelkich słabości i ograniczeń oraz rozwinięcie w pełni wszystkich jego doskonałych właściwości, szczególnie nieustraszonej mądrości, spontanicznej radości i aktywnego współczucia.

Medytacje Diamentowej Drogi działają na zasadzie identyfikacji z doskonałymi właściwościami umysłu, z którymi łączymy się poprzez symboliczne, oświecone formy lub za pomocą głębokiej koncentracji i obserwacji wewnętrznych stanów i samego umysłu, który je przeżywa. W medytacje Diamentowej Drogi angażujemy zarówno ciało, mowę, jak i umysł. Regularna praktyka sprawia, że w coraz większym stopniu wszystko, co się wydarza, jest przeżywane jako świeże i interesujące, a działanie dla dobra innych staje się naturalne i spontaniczne.